piątek, 17 stycznia 2014

w-zetka

mmmm . pyszne . zrobione ze świeżej modeliny .

składniki :

biała modelina , brązowa modelina i oczywiście silikon.



wrzucę tutorial na donuta . chcecie?

piątek, 10 stycznia 2014

pytanko

hej , mam pytanie . ktoś z was mieszka w rzeszowie lub w okolicach?

powitanie

hej !


chciałabym się z wami przywitać , ponieważja teraz założyłam bloga .  imię izia . nie mylić z iza! lepię od roku z modeliny lat mam 12 .