ModelineArt
piątek, 17 stycznia 2014
w-zetka
mmmm . pyszne . zrobione ze świeżej modeliny .
składniki :
biała modelina , brązowa modelina i oczywiście silikon.
wrzucę tutorial na donuta . chcecie?
piątek, 10 stycznia 2014
pytanko
hej , mam pytanie . ktoś z was mieszka w rzeszowie lub w okolicach?
powitanie
hej !
chciałabym się z wami przywitać , ponieważja teraz założyłam bloga . imię izia . nie mylić z iza! lepię od roku z modeliny lat mam 12 .
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)